0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Remontinis komplektas Tear-Aid

A tipas

Vieneto kaina (vnt.): 12,00 €
Prekės aprašymas

Tear -Aid remontinis komplektas (lipnus lopai) skirti daugumos medžiagų įplyšimams ir skylėms užklijuoti. Lopai yra tvirti ir elastingi, nelaidūs vandeniui, orui, atsparūs UV spinduliams tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

Tear Aid nepamainoma patikima priemonė turistinio inventoriaus ar kasdienių daiktų remontui. Su šia priemone sutaisysite beveik visus įplyšimus ar skyles atsiradusius: palpinėje, miegmaišyje,  kuprinėje, jėgos aitvare, burlentėje, pripučiamoje valtyje, neperšlampame apsiauste, guminiuose batuose, laistymo žarnoje, pavesinėse ir daugelyje kitų daiktų, kurie pažeisti gali kelti rūpesčius ir nepatogumus. Taipogi sutaisysite daiktus iš aliuminio, nerūdijančio plieno, organinio stiklo.
Panaudojimas yra tikrai paprastas. Lopai yra dviejų rūšių – A ir B. A skirtas viskam, išskyrus PVC ir vinilą, o B – PVC ir vinilui. Pagal taisomą medžiagą reikia teisingai pasirinkti lopo tipą, nuriebalinti paviršių komplekte esančiomis tam skirtomis servetėlėmis, nusausinti ir tiesiog užklijuoti. Lopo dydis 7,6x30 cm. Atsikirpsite kiek Jums reikia. Likusią dalį panaudosite vėliau, nes visos savybės išlieka nepakitusios išties ilgai.

A tipo lopas iškart yra 90 % kibumo, o po valandos prikimba visiškai. B tipo lopas iškart yra 50% kibumo, todėl rekomenduojama parą palaukti arba trumpai pašildyti priklijuotą lopą saulėje ar plaukų džiovintuvu – tuomet iškart visiškai prikibs. Rezultatas greitai pasiekiamas.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti