Jau veikia miegmaišiams palyginimo modulis.
- - - - - - - - - - - -
Turite klausimų? 8 641 49470, info@efekto.lt, skype: efekto3
Parduotuvės darbo laikas: Pirm.-Penk. 11.00-19.00 val.
Šešt. 10.00-15.00 val.
Sekm. nedirbame.
.................................................
Prekių pristatymas į kitus Lietuvos miestus - 1 darbo diena.
Jūsų krepšelis yra tuščias
Nėra prekių palyginimui
Jau veikia miegmaišiams palyginimo modulis.
- - - - - - - - - - - -
Šiuo metu lankosi 88 svečiai(-ių)
Pastaruojų metu Lietuvoje ir pasaulyje išpopuliarėjo barefoot batai dėl keleto pagrindinių priežasčių: vis daugiau žmonių pradėjo domėtis natūralios sveikatos ir judėjimo metodais. Sveikatingumo ir fitneso entuziastai aktyviai skatina šių batų dėvėjimą dėl jų teikiamų privalumų Barefoot batai imituoja vaikščiojimą basomis, padeda žmonėms pasiekti natūralesnį judėjimo būdą, šie batai dažnai rekomenduojami žmonėms, kurie nori sustiprinti savo pėdų ir blauzdų raumenis. Dar prie didesnio populiarumo prisidėjo moksliniai tyrimai, kurie parodė, kad barefoot batai padeda sumažinti tam tikrų traumų riziką, pagerinti pėdos raumenų stiprumą ir bendrą kūno biomechaniką. Tai paskatino daugelį bėgikų ir sportininkų išbandyti minimalistinius batus, kas prisidėjo prie jų populiarinimo.
Nenorime kelti panikos ir gąsdinti žmonių dėl dabartinės situacijos, bet šį straipsnį parašyti paskatino kitos internetinės parduotuvės. Pamačius, ką jos siūlo, greičiausiai, su didelėmis problemomis susidurtumėte jau pirmą vakarą (savaime suprantama, nuorodų į tuos puslapius nedėsime, bet tie, kurie tokias kuprines ruoš, greičiausiai tas svetaines atras).
Trekking ir Hiking dažnai naudojami kaip sinonimai, ir tikrai tai yra iš tiesų labai panašios veiklos, susijusios su keliavimu pėsčiomis gamtoje, tačiau turi tam tikrų skirtumų. Labai dažnai tas klausimas iškyla prieš perkant batus. Taigi, kuo skiriasi trekking ir hiking ir aprašysime šiame straipsnyje.
Prieš važiuodami su palapine stovyklauti turėtumėte pasidomėti kur vykstate, gal ežeras ar upė yra saugomose teritorijose; nacionaliniame parke, hirdografiniame draustinyje...
Valstybinės saugomų teritorijų tarnyba poilsiautojams siūlo prieš išvyką į gamtą panaršyti internete pasižiūrėti į turistinį žemėlapius, palapinių statymo vietas kurias galima rasti parko direkcijų puslapiuose (pvz nuoroda į Aukštaitijos Nacionalinis parką). Arba galima pasiskambinti į direkciją ir sužinoti, kur yra stovyklavietės, kuriose tikrai galima statyti palapines. Yra reglamentuotas palapinių statymas, parkų apsaugos reglamentuose yra apibrėžta, kur yra stovyklavietė. Tai padaryta todėl, kad reikia sureguliuoti lankytojų srautus ir kad žmonės nestatytų palapinių ten, kur užsimano.
Norite nusipirkti trekingo lazdas, o parduotuvėse matote, kad galima atrasti kainuojančių ir 15 , ir 100 eurų. Atsiranda naturalus klausimas, kodėl toks skirtumas ir kuo jos skiriasi. Pabandysime Jums padėti.