0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Naujos prekės

Naujos prekės

Slidinėjimo akiniai Anon Relapse JR
-15%

2 tamsumo kat. Su kauke.

76,50 € 90,00 €
Anon Endure šalmas slidinėjimui
-50%

Minkštas, G-Form technologija.

80,00 € 160,00 €
Saulės akiniai Lhotse Absinthe

Tamsumas 4 lygio

22,00 €
Saulės akiniai Lhotse Brulot

Tamsumas 3 lygio

25,00 €
Striukė Dare2b Invoke
-30%

Softshell'as

37,10 € 53,00 €
Turistiniai puodai

23,00 €
Kuprinė Burton Day Hiker 25
-15%

Talpa 25l.

59,50 € 70,00 €
Šortai Head Herry

Tamprus.

34,00 €
Čiužinio pompa

7,00 €
Kedai Duffs Louie Lite black
-30%

32,44 € 46,34 €
Palapinė Pinguin Tornado 2

Vandens pralaidumas 4000/10000mm.

215,00 €
Palapinė Vango Galaxy 300

Laikinai neturime. Aukšta 190cm. Vandens ...

330,00 €

Patarimai

PDF
Spausdinti
El. paštas


Trekking ir Hiking dažnai naudojami kaip sinonimai, ir tikrai tai yra iš tiesų labai panašios veiklos, susijusios su keliavimu pėsčiomis gamtoje, tačiau turi tam tikrų skirtumų. Labai dažnai tas klausimas iškyla prieš perkant batus. Taigi, kuo skiriasi trekking ir hiking ir aprašysime šiame straipsnyje.


PDF
Spausdinti
El. paštas

Prieš važiuodami su palapine stovyklauti turėtumėte pasidomėti kur vykstate, gal ežeras ar upė yra saugomose teritorijose; nacionaliniame parke, hirdografiniame draustinyje...

Valstybinės saugomų teritorijų tarnyba poilsiautojams siūlo prieš išvyką į gamtą panaršyti internete pasižiūrėti į turistinį žemėlapius, palapinių statymo vietas kurias galima rasti parko direkcijų puslapiuose (pvz nuoroda į Aukštaitijos Nacionalinis parką). Arba galima pasiskambinti į direkciją ir sužinoti, kur yra stovyklavietės, kuriose tikrai galima statyti palapines. Yra reglamentuotas palapinių statymas, parkų apsaugos reglamentuose yra apibrėžta, kur yra stovyklavietė. Tai padaryta todėl, kad reikia sureguliuoti lankytojų srautus ir kad žmonės nestatytų palapinių ten, kur užsimano.

PDF
Spausdinti
El. paštas

Norite nusipirkti trekingo lazdas, o parduotuvėse matote, kad galima atrasti kainuojančių ir 15 , ir 100 eurų. Atsiranda naturalus klausimas, kodėl toks skirtumas ir kuo jos skiriasi. Pabandysime Jums padėti.


PDF
Spausdinti
El. paštas

Paskutiniais metais vis daugiau žmonių poilsiauti vyksta į gamtą, gyvena palapinėse kempinguose, plaukia baidarėmis ar kopia į kalnus. Tokiam poilsiui gamtoje reikalingas kokybiškas, teisingai parinktas miegmaišis. Prieš renkantis miegmaišį reikėtų atsakyti į keletą klausimų.

Pats pagrindinis klausimas būtų: kur ir kada jis bus naudojamas? Jei žinote atsakymą į šį klausimą, miegmaišį pasirinkti bus tikrai nesunku.


PDF
Spausdinti
El. paštas

Per paskutinius penkerius šešerius metus viena perkamiausių prekių kalnų slidinėjimui tapo slidinėjimo šalmai. Tokį šalmų populiarumą galima sieti su freestyle slidžių ir snieglenčių išpopuliarėjimu visame pasaulyje. Šalmų gamintojams labai padeda ir spauda, kuri su didžiausiu malonumu paskelbia apie ištikusias nelaimes slidinėjant.

Europoje atsiranda vis daugiau slidinėjimo kurortų, kuriuose vaikams slidinėjimo šalmai yra privalomi. Daugumoje didelių Italijos bei Austrijos snow parkų irgi primygtinai prašoma turėti slidinėjimo šalmą. Lietuvoje Druskininkų Snow Arenoje būtina dėvėti šalmą. Dėl šių priežasčių ir žmonių sąmoningumo, kad geriau nerizikuoti, nes ne viskas trasoje priklauso nuo paties, šalmai tapo populiaria preke.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 2