0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Naujos prekės

Naujos prekės

Slidinėjimo akiniai Anon Relapse JR
-15%

2 tamsumo kat. Su kauke.

76,50 € 90,00 €
Anon Endure šalmas slidinėjimui
-50%

Minkštas, G-Form technologija.

80,00 € 160,00 €
Saulės akiniai Lhotse Absinthe

Tamsumas 4 lygio

22,00 €
Saulės akiniai Lhotse Brulot

Tamsumas 3 lygio

25,00 €
Striukė Dare2b Invoke
-30%

Softshell'as

37,10 € 53,00 €
Turistiniai puodai

23,00 €
Kuprinė Burton Day Hiker 25
-15%

Talpa 25l.

59,50 € 70,00 €
Šortai Head Herry

Tamprus.

34,00 €
Čiužinio pompa

7,00 €
Kedai Duffs Louie Lite black
-30%

32,44 € 46,34 €
Palapinė Pinguin Tornado 2

Vandens pralaidumas 4000/10000mm.

215,00 €
Palapinė Vango Galaxy 300
Top

Aukšta 190cm. Aliuminiai lankai.

340,00 €
Dujinė viryklė Vango Blaze Cooker

Srieginiam dujų balionėliui.

34,00 €

Kelionės

PDF
Spausdinti
El. paštas

Nebijantys aukščio ir norintys pamatyti gamtos grožį iš aukštai, turi galimybę ją pamatyti. Lietuvoje yra virš 30 apžvalgos bokštų-regyklų (apačioje straipsnio matysite apžvalgos bokštų žemėlapį). Dauguma gražiausiose šalies kampeliuose: nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose, kur atsiveria panoramos: nuo karstinių ežerėlių iki Nemuno kilpų, nuo medžių viršūnių iki Kuršių marių, nuo ežerų iki miestelių bažnyčių stogų.

Kai kurie iš bokštų yra pritaikyti iš senų telekomunikacinių stočių ir nėra labai išvaizdūs, nors nuo jų taip pat gali atsiverti nuostabūs vaizdai. Per paskutinius 10 metų savivaldybės pastatė apžvalgos bokštų norėdamos pritraukti turistų į savo regionus, ir šie statiniai jau yra patrauklūs akiai.  Džiugina tai, kad dauguma jų yra nemokami.


PDF
Spausdinti
El. paštas

Kempingai yra skirti kelioniniams automobiliams ant ratų (kemperiams), tačiau labai dažnai kempinguose yra palikta vietos kur galima pasistatyti ir palapinė. Kempingų stovyklavietės paprastai turi prižiūrėtojus, kurie registruoja atvažiuojančius, parodo stovėjimo vietą, prižiūri aplinką... Kempinguose vietą galima rezervuotis iš anksto telefonu arba el.paštu. Kempinguose būna elektros įvadai ir vandens pajungimai kemperiams, įrengti toletai, dušai, galima rasti patalpas kuriose yra skalbimo mašinos ir šaldytuvai. Dėl šių priežasčių vieta kempinge būna moka. Brangiausias kempingas Lietuvoje aišku yra Nidoje, kaina sezono metu nedideliam kemperiui nuo 18 iki 23 eurų, prikabinamo namelio ant ratų 20-26 eurai.

Važiuojant su palapine Jums ne būtina ieškoti kempingo. Palapinę galite pasistatyti stovyklavietėje, stovyklavietės gali būtį kelių tipų: privačios ir parkų arba miškų... direkcijų. Privati stovyklavietė bus mokama, tačiau ji greičiausiai bus sutvarkyta, nebus susigrūdė daug palapinių, bus geras priėjimas prie vandens... Stovyklavietės prižiūrimos miškų direkcijos būna nemokamos, ten gali būti stalai ir laužavietės, tačiau nuvažiavus vasara per ilgąjį savaitgalį (jei geras oras) 95% bus užimtos.

Kempingai - žemėlapyje violetiniam fone pažymėtas kemperis. Jų Lietuvoje nėra daug, tik apie 30.

PDF
Spausdinti
El. paštas

Takas Vilniaus mieste (Baltupiuose). Takų ilgis 7km. Galima dviračiu, vaikišku vežimėliu.

Verkių miške dar XVII a. antroje pusėje įkurtas maldininkus iš tolimiausių apylinkių traukęs Kristaus kančios kelias. Ir šiandien tai viena svarbiausių religinių vietų Lietuvoje. Net jei krikščionybės idėjos Jums yra svetimos, verta išbandyti šį skrupulingai sudėliotą maršrutą, kuris savo topografija maksimaliai tiksliai atkartoja Jeruzalės miesto topografiją. Eidami apie 7 km vingiuojančiu maršrutu pamatysite vilnietiškuosius Alyvų, Siono, Golgotos kalnus, kirsite Cedrono slėnį.

Įsteigti Verkių valdose Kristaus kančios kelio stotis sumanyta kaip padėkos Viešpačiui ženklą už pergalę prieš rusų kariuomenę 1655–1661 m. Rusijos ir Lietuvos kare. 1662 m. Verkių valdose tam buvo skirta apie 170 ha žemės, Vilniaus kapitula Kalvarijų statyboms paskyrė vienkartinę dotaciją. Tai buvo antrosios Kalvarijos Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Pirmoji Naujoji Jeruzalė buvo įsteigta 1637–1642 m. Garduose, Žemaitijoje.


PDF
Spausdinti
El. paštas

Norint pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos ramybe, nereikia važiuoti labai toli nuo namų galima tai padaryti mieste. Yra takų prie kurių Jūs galėsite privažiuoti netgi visuomeniniu transportu.

Pristatome gražiausius pažintinius-žygio takus Vilniuje ir Vilniaus rajone. Su kiekvienu iš šių takų galėsite susipažinti plačiau mūsų bloge.

Paaiškinimai:

1 - Nurodytos privažiavimo koordinatės yra parko administracijos, tačiau privažiavimo aikštelių prie tako gali būti ir daugiau.

2 - Su dviračiu ar vaikišku vežimėliu netinka, tai reiškia kad oficialiame take: dviratį, vežimėlį, paspirtuką.... didele kelio dalį Jums gali tektu nešti rankomis.

3 - Tako atstumas prižiūrimas ir rekomenduojamas parko direkcijos, tačiau takų yra daugiau.


1. Dūkštos pažintinis takas