0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Remontinis lopas 3.5*15 Tear-Aid

Dydis: 3.5*15cm A tipas

Vieneto kaina (vnt.): 4,00 €
Prekės aprašymas

Tear-Aid A tipo remontinis lopas, 3.5*15cm dydžio (komplektuojama be valiklių ir be pakuotės, tik lopas).

Tear -Aid remontinis lopas (lipnus lopai) skirti daugumos medžiagų įplyšimams ir skylėms užklijuoti. Lopai yra tvirti ir elastingi, nelaidūs vandeniui, orui, atsparūs UV spinduliams tinka naudoti vidaus ir lauko sąlygomis.

Tear Aid nepamainoma patikima priemonė turistinio inventoriaus ar kasdienių daiktų remontui. Su šia priemone sutaisysite beveik visus įplyšimus/įpjovimus ar skyles atsiradusias: palpinėje, miegmaišyje, kuprinėje, jėgos aitvare, burlentėje, pripučiamoje valtyje, neperšlampame apsiauste, drabužiuose, guminiuose batuose, laistymo žarnoje, pavesinėse ir daugelyje kitų daiktų, kurie pažeisti gali kelti rūpesčius ir nepatogumus. Taipogi sutaisysite daiktus iš aliuminio, nerūdijančio plieno, organinio stiklo.
Panaudojimas yra tikrai paprastas. Lopai yra dviejų rūšių – A ir B. A skirtas viskam, išskyrus PVC ir vinilą, o B – PVC ir vinilui. Pagal taisomą medžiagą reikia teisingai pasirinkti lopo tipą, nuriebalinti paviršių komplekte esančiomis tam skirtomis servetėlėmis, nusausinti ir tiesiog užklijuoti. Lopo dydis 7,6x30 cm. Atsikirpsite kiek Jums reikia. Likusią dalį panaudosite vėliau, nes visos savybės išlieka nepakitusios išties ilgai.

A tipo lopas iškart yra 90 % kibumo, o po valandos prikimba visiškai. B tipo lopas iškart yra 50% kibumo, todėl rekomenduojama parą palaukti arba trumpai pašildyti priklijuotą lopą saulėje ar plaukų džiovintuvu – tuomet iškart visiškai prikibs. 

Kaip naudoti Tear-Air , palapinės tvarkymo pavyzdys

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės