0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Slidinėjimo akiniai Julbo Fusion

Fotochrominiai 1-3 kat.

Vieneto kaina (vnt.): 140,00 €
Prekės aprašymas

Julbo Fusion slidinėjimo akiniai su sferiniais, ventiliuojamais, fotochrominiais Reactiv lęšiais (1-3 kategorija). „FUSION“ akiniai yra optimaliausias sprendimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio premium klasės asortimente. Suderinti keli dalykai viename - fotochrominis REACTIV lęšis, didelis rėmelis plačiam matymo laukui bei ypatingas komfortas.

Techninė informacija:

Lęšiai: Julbo Reactiv 1-3 kategorija.

Iškeltas dirželis - Akinių dirželis yra iškeltas į išorinę akinių pusę, kad akinius būtų patogu dėvėti su bet kokiu šalmu.

Dirželis su silikono danga - Dirželio vidinėje pusėje yra dvi silikono juostos, kurios suteikia akiniams stabilumo ir neleidžia slankioti ant šalmo.

Simetriškas dirželio ilgio reguliavimas - Dvejos kilpos, simetriškai išdėstytos ant dirželio, leis pakoreguoti akinių dirželio ilgį akimirksniu.
2 sluoksnių paminkštinimas - Du skirtingo tankio porolono sluoksniai ir sluoksnis minkštos medžiagos, kad akiniai maloniai priglustų prie veido ir sugertų vibracijas.
Anatominis akinių rėmelis - Specialios įkartos akinių rėmelyje padaro akinius dar lankstesnius ir padeda akiniams idealiai prisitaikyti prie veido formos.

Ventiliacijos sistema - Akinių rėmelio viršuje ir apačioje įrengta ventiliacija apsaugo lęšius nuo rasojimo.

Papildoma ventiliacija lęšiuose - Papildomos ventiliacijos angos, esančios lęšių viršutinėje dalyje, dar labiau pagerina apsaugą nuo rasojimo.

Danga apsauganti nuo rasojimo - Akinių lęšių vidinė pusė padengta specialia danga, neleidžiančia akiniams užrasoti

Dvigubi lęšiai - Dvigubi slidinėjimo akinių lęšiai sumažina akinių rasojimą.

Akinių maišelis -Į komplektą įeina medžiaginis maišelis akiniams.


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės