0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Palapinė Vango Teree 500

Kaina: 275,00 €
Aprašymas

Palapinė Vango Tiree 500 

5 žmonių (geriausiai 2+2 suauge arba 2 suauge ir 3 vaikai) tunelinė palapinė su paaukštinta prieangio zona ir 2 miegamaisiais Midnight Bedroom®. Palapinė yra greitai pastatoma, formą laiko 3 lankai. Tiree yra universali palapinė, kuri puikiai tinka šeimoms, poroms ir draugams, vykstantiems į savaitgalio stovyklas ar festivalius. Palapinė dėl nedidelio savo dydžio 4,10m puikia tinka mėgstantiems poilsiauti prie ežerų ar upių. Esant blogam orui palapinės prieangyje laisvai tilps keturi žmonės. Nuo uodų apsaugos palapinės priekyje esantis užtrauktuku užsegamomas tinkliukas tiek priekyje,  sujungtas su palapinės dugnu, tad ši palapinė puikiai tiks stovyklavimui karštomis dienomis ir naktimis. Taip pat karštomis dienomis Jums labai patiks apačioje esanti didelė vedinimo anga.

Kitos palapinės Vango Tiree sąvybės:

„ColourLok Eco“ – audinyje naudojama „ColourLok Eco“ technologija padidina spalvos išlaikymą ir apsaugą nuo UV spindulių, o dažymo procese sunaudoja iki 60 % mažiau vandens.

„Sentinel“ audinys – kai pakuotės dydis ir svoris yra pagrindiniai veiksniai renkantis palapinę, specialiai sukurtas „Sentinel“ audinys pranoks jūsų poreikius. „Sentinel“ audinys yra tvirtas ir patvarus, turi mūsų „ColourLok“ technologiją, užtikrinančią išskirtinį ilgaamžiškumą, ir yra atsparus vandeniui iki 3 000 mm HH įvertinimo, todėl užtikrina puikią kokybę ir našumą bei kompaktiškus pakuotės dydžius.

Vango PowerFlex® stiklo pluošto lankai – sukuria tvirtas, lengvas ir patikimas konstrukcijas

Visiškai patikrinta vėjui ir lietui – patikrintas pagal standartą EN ISO 5912. 

Ugniai atsparūs audiniai – atitinka Europos EN5912 saugos standartą

Tinklinės durys - Svetainės durys turi integruotą tinklinę plokštę, kuri padidina oro srautą palapinėje ir apsaugo nuo vabzdžių

TBS®II įtempimo juostų sistema – užtikrina palapinės stabilumą ypač esant stipriam, permainingam vėjui. Įtemptos juostos sutvirtintos 3 taškuose sumažina palapinės judėjimą į šoną. Sureguliuokite TBS®II, kad diržuose nebūtų laisvumo, nepertempkite, nes gali deformuotis lankų formą. 

Vango AirZone – Aukšto ir žemo lygio ventiliacija sukuria oro srautą per palapinę. Oro cirkuliacija yra būtina norint sumažinti kondensaciją

Vandeniui atsparus PE palapinės dugnas  – tvirtas ir patvarus audinys. Palapinės dugnas lengvai susiejamas su tentu, kad būtų išvengta blogų oro sąlygų ir vabzdžių, tačiau, jį prieangyje galima nedėti (užlenkti ir pakišti po miegama dalim).

Visiškai užklijuotos siūlės – visos sluoksnių siūlės yra gamykliškai užklijuotos juosta, kuri užtikrina vandeniui nepralaidų sandarumą

Deimantiniai skaidrūs langai – maksimaliai padidinkite šviesą ir matomumą, kad sukurtumėte šviesią ir erdvią aplinką

Užuolaida miegamajame– prireikus suteikia privatumo, norint galima nesegti. 

Miegamojo kišenės – patogiai išdėstytos kišenės būtiniausioms reikmėms

Žibintų pakabinimo taškai – patogiai išdėstyti apšvietimui pritvirtinti

MIegamos dalies papildima ventiliacija – tinklinis skydelis su galimybe uždengti anga palapinės gale 

High Visibility Guylines – tvirtos ir lengvai matomos esant prastam apšvietimui, spalva susimaišo nuo palapinės iki ryškiai oranžinės spalvos, kad pagerintų matomumą.

Midnight Bedroom® – aukščiausios kokybės tamsintas audinys, naudojamas miegamuosiuose puikiam patogiam nakties miegui


Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės