0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

El.paštas
Hamakas La Siesta Colibri

Dydis 2,5*1,5m. Apkrova 180kg.

Kaina: 52,00 € 65,00 €
Aprašymas

La Siesta Colibri kelioniniai hamakai pasižymi išskirtinai ryškiomis spalvomis, itin mažais matmenimis bei nedideliu svoriu. Šie hamakai gaminami iš orui pralaidžios parašiutinės medžiagos. Dėl ypatingai mažo svorio ir nedidelių matmenų parašiutines medžiagas dažniausiai renkasi keliautojai. Colibri hamakas išlaiko net 180 kg svorį, tačiau su visais tvirtinimais sveria tik 650 g. Kartu su hamaku komplektuojama greito tvirtinimo sistema, kurioje yra du 3 m ilgio poliesterio lynai ir du specialūs tvirtinimo kabliai. Su šia greito tvirtinimo sistema hamaką galima pagabinti be papildomos įrangos įvairiose vietose. La Siesta Colibri hamakas taip pat gali būti naudojamas kaip kokybiškas patiesalas paplūdimyje ar gamtoje.

- Parašiutinė medžiaga. Labai lengva, tvirta bei minkšto paviršiaus. Taip pat greitai džiūstanti ir kvėpuojanti. Dėl šių savybių geriausia tinka kelionėms.

- Greito tvirtinimo sistema. Jos dėka galima greitai ir nesudėtingai sumontuoti ir išmontuoti hamaką. Šią sistemą sudaro du poliesterio lynai (kiekvienas po 3 m ilgio) ir du vandeniui atsparūs tvirtinimo kabliai, pagaminti iš stiklo pluoštu armuotų poliamidų.

- Galima skalbti skalbimo mašina nedideliais apsisukimais 30°C temperatūros vandenyje.

Pirkėjų atsiliepimai
Pirkėjų atsiliepimai:

Ši prekė dar neturi atsiliepimų.
Prieš rašydami atsiliepimą turite prisijungti.

Prisijungti

Susijusios prekės