0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Gamintojai

Gamintojai

Naujos prekės

Naujos prekės

Slidinėjimo akiniai Anon Relapse JR
-15%

2 tamsumo kat. Su kauke.

76,50 € 90,00 €
Anon Endure šalmas slidinėjimui
-50%

Minkštas, G-Form technologija.

80,00 € 160,00 €
Saulės akiniai Lhotse Absinthe

Tamsumas 4 lygio

22,00 €
Saulės akiniai Lhotse Brulot

Tamsumas 3 lygio

25,00 €
Striukė Dare2b Invoke
-30%

Softshell'as

37,10 € 53,00 €
Turistiniai puodai

23,00 €
Kuprinė Burton Day Hiker 25
-15%

Talpa 25l.

59,50 € 70,00 €
Šortai Head Herry

Tamprus.

34,00 €
Čiužinio pompa

7,00 €
Kedai Duffs Louie Lite black
-30%

32,44 € 46,34 €
Palapinė Pinguin Tornado 2

Vandens pralaidumas 4000/10000mm.

215,00 €
Palapinė Vango Galaxy 300

Laikinai neturime. Aukšta 190cm. Aliuminiai ...

340,00 €
Dujinė viryklė Vango Blaze Cooker

Srieginiam dujų balionėliui.

34,00 €

Gaminiai


PDF
Spausdinti
El. paštas

2 sezonų (gegužė-vasara-rugsėjis) mumijos formos miegmaišių palyginimas.

Dažnai skambina žmonės į parduotuvę ir klausia apie miegmaišius: reikia mažo, šilto ir aišku nebrangaus. Labai sunku būna telefonu paaiškinti-palyginti skirtingus modelius, ypač dydį supakuotų. Todėl įkeliame foto sudėtų 2 sezonų miegmaišis vienoje vietoje (telefonas palyginimui). Deja ne visus miegmaišius kurie yra mūsų asortimente galėjome sudėti, vieni parduoti ir šiuo metu neturime, kitų turime po vieną (ir jie sukabinti).

PDF
Spausdinti
El. paštas

Artėja šiltasis sezonas, o tai reiškia vis daugiau praleidžiamo laiko gamtoje stovyklaujant, sėdint prie prie namo terasoje ar žvejojant. Nuotaiką link vakaro pradeda gadinti uodai ir kiti skraidantys kraujasiurbiai. Daugelio galvos skausmas apsisaugoti nuo jų, kokias priemones efektyviausia naudoti. Šiame straipsnyje aprašysime apie labai išpopuliarėjusi prietaisą nuo uodų Thermacell, kokie modeliai būna ir kuo jie skiriasi.

Gamintojas teigia, kad Thermacell efektyvumas yra 98%, jų sukurtas prietaisas atbaido uodus, museles ir kitus kraujasiurbius mašalus ir veikia 20 m² plote. Tai nedidelis prietaisas, kuriuo paprasta naudotis, nereikia valyti ir veikia be atviros liepsnos.

Prietaiso veikimo principas

Butano dujų balionėlio technologija naudoja karščio suaktyvintą repelentą, kad sukurtų nematomą, bekvapį apsauginį plotą nuo uodų.

Įrenginys veikia į jį įdėjus mažą butano dujų balionėlį, tuomet per metalines groteles ima sklisti karštis. Ant metalinių grotelių yra uždedama nedidelė repelentų prisotinta plokštelė. Karštis paskleidžia repelentą nuo plokštelės, tokiu būdu plotas tampa apsaugotas nuo uodų.

Tokiu pat principu veikia ir su ličio-jonų baterija prietaisai, tiekiama energiją į vidinį šildymo elementą, kuris įkaitina ir suaktyvina repelentą.

Thermacell plokštelė yra prisotinta alethrinu (aletrinas yra chrizantemose randamo natūralaus repelento sintetinė kopija).PDF
Spausdinti
El. paštas

Burton Step On yra "pakankamai nauja" (pirma kartą buvo pristatyta prieš 5-6m., JAV rinkai) snowboard'ų įrangos technologija, kuri leidžia greitai ir patogiai batus prisegti ir atsegti prie/nuo snieglentės apkaustų. Šios technologijos esmė yra tai, kad ji naudoja mechaninį pritvirtinimo mechanizmą, kuris yra įmontuotas batų išorėję ir apkaustuose.